Автомобил стил Триаголник Автомобил сигурносен појас Прилагодувач За Киа Рио К2 К3 K4 K5 KX3 Cerato Душата Форте Sportage Р SORENTO

Автомобил стил Триаголник Автомобил сигурносен појас Прилагодувач За Киа Рио К2 К3 K4 K5 KX3 Cerato Душата Форте Sportage

-44 %

DEN 118.80

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Појаси & Баласт
Бренд Име: EAZYZKING
Име На Модел: AQDTJ01
Објектот Ширина: 15cm
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Специјални Функции: Појасот Се Прилагоди
Објектот Должина: 21.5cm
Материјал Тип: Ткаенини
Објектот Тежина: 0.04kg

Најдобрите понуди во категоријата