CFO Прекари Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе

CFO Прекари Бело Кафе Чаши Чај Кригла Прилагодите Подарок Од LVSURE Керамички Кригла Патување Филџани Кафе

-82 %

DEN 266.16

Ново

Това е достапна

Drinkware Тип: Чаши
сертификација: CIQ,CE / ЕУ
Стил: Класичен
Број На Модел На: MUG201507077
Материјал: Керамички
Додатоци: Со Никој
Спецификација: 1
Функција: Еко-Пријателски
Обликот: Handgrip
Тип: На Пример Шолји Кафе
Керамички Тип: Коска Кина
Бесплатен превозот : CFO
Прекари : Подарок Филџани
Кригла Име: LVSURE
чај кригла: за кафе
кафе кригла: За Чаша Чај
керамички кригла: Чаши
Куп Филџани: Бела Кригла
Патување Филџани Кафе: 11 ОЗ
Персонализирани Филџани: Печатени Филџани
Симпатична Филџани Кафе: Смешни Филџани

Најдобрите понуди во категоријата