5pcs P4D scaler tips алатки за стоматолог заби белење на забите инструмент ултразвучно стоматолошки scaler совет за ЕМС & Woodpecker

5pcs P4D scaler tips алатки за стоматолог заби белење на забите инструмент ултразвучно стоматолошки scaler совет за

-80 %

DEN 892.32

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Белење На Заби
Бренд Име: FORNDACO
Состојка: стоматолошки scaler tips
Големина: Moderate
Број На Модел На: P4D scaler tips
НЕТО-WT.: 10g

Најдобрите понуди во категоријата