Оригиналниот Проектор Светилка на ЕЗ.J0901.001 // СП.89601.001 за PD725 PD725P проектори

Оригиналниот Проектор Светилка на ЕЗ.J0901.001 // СП.89601.001 за PD725 PD725P проектори

-84 %

DEN 2232.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: ЕК.J0901.001 // СП.89601.001
светилка: Висок притисок Жива Светилка
Гаранција: 180 дена
Примена: Бизнис, Едукација,дома
фитинг за : PD725 PD725P
Број На Модел На: ЕК.J0901.001 // СП.89601.001
Просечен Живот: 2500 часа
Wattage: 300/250W
Напон: 66-220V
Преносни: Yes
Име: Snlamp

Најдобрите понуди во категоријата