Храна Одделение Силиконски Бисквити Желе Мраз Фондан Торта Мувла Зебра Жито Врежана Декорација Течни Силикони Фондан Торта Мувла A1004

Храна Одделение Силиконски Бисквити Желе Мраз Фондан Торта Мувла Зебра Жито Врежана Декорација Течни Силикони Фондан

-42 %

DEN 127.44

Ново

Това е достапна

Тип: Торта Алатки
Бренд Име: DYan
Непристојни Слика: No
сертификација: CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Материјал: Силикони
Функција: Еко-Пријателски
Број На Модел На: cupcake
Сексуално Сугестивна: No
Торта Алатки Тип: Габи,

Најдобрите понуди во категоријата