50pcs/многу 2SC3421C3421 3421 ДА-126

50pcs/многу 2SC3421C3421 3421 ДА-126

DEN 566.40

Ново

Това е достапна

Тип: Регулатор На Напон
Број На Модел На: 2SC3421C3421 3421
Состојба: Нови

Најдобрите понуди во категоријата