LINKWELL 45x45cm Ретро Лондон Биг Бен Birdcage Перница Покрие декоративни фрли перница случај на троседот дома декор Розова Зголеми Цвет

LINKWELL 45x45cm Ретро Лондон Биг Бен Birdcage Перница Покрие декоративни фрли перница случај на троседот дома декор

-22 %

DEN 383.76

Ново

Това е достапна

is_customized: Yes
Шаблон Тип: Печати
Бренд Име: LINKWELL
Стил: Обична
Техника: Рачно изработени
Материјал: Лен / Памук
Употреба: Седиште,Декоративни,Автомобил
Шема: Печатени
Обликот: Плоштад
Број На Модел На: CC903
Големина во инчи: 18*18
Големина во ЦМ: 45*45см
Функција: ретро
Шема: Биг Бен Во Лондон
дизајн: Birdcage
Применливи Троседот: Пресек Троседот
Употреба: дневна соба
Употреба-1: Спална соба
Употреба-2: Автомобил
Фил: без

Најдобрите понуди во категоријата