8мм Нова Жешка Ѓердан&Хривнија Накит Занаети Темно-Зелена Малајски Жени, Девојки Подарок Лабава Монистра DIY Камен Додаток Делови 15inch

8мм Нова Жешка Ѓердан&Хривнија Накит Занаети Темно-Зелена Малајски Жени, Девојки Подарок Лабава Монистра DIY Камен

-24 %

DEN 160.56

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Надворешниот Дијаметар: 8mm
Бренд Име: YOUCAIHUA
Број На Модел На: YCH0255
Материјал: Камен
Објектот Тежина: 0.07
Објектот Форма: Тркалезна Форма
is_customized: Yes
Надворешниот Дијаметар: 8mm

Најдобрите понуди во категоријата