HUANYANG ИНВЕРТОРОТ 3KW 220V КОРИСТАТ ЗА CNC ВРЕТЕНО МОТОР КОНТРОЛА НА БРЗИНАТА

HUANYANG ИНВЕРТОРОТ 3KW 220V КОРИСТАТ ЗА CNC ВРЕТЕНО МОТОР КОНТРОЛА НА БРЗИНАТА

DEN 4043.76

Ново

Това е достапна

Излезна Моќност: 101 - 200W
Излез Тип На: Тројно
Тип: DC/AC Инвертори
Фрекфенција: 0-400HZ
is_customized: Yes
Тежина: 2kg
Големина: 17cmx16cmx13cm
Излезна Струја: 13A
Број На Модел На: 3KW
Тежина: 2kg
Текст фаза: Фаза 1
Надвор фаза: Фаза 3
тековната: 10A
боја: Црна
Место на Потекло: Жеџијанг, Кина (Копно)
Напон: 220V-250V
Излезниот Напон: 208-240VAC
Влезен Напон: 220+/-15%

Најдобрите понуди во категоријата