30pcs/многу 2SA2042 A2042 2042 ДА-220

30pcs/многу 2SA2042 A2042 2042 ДА-220

DEN 515.04

Ново

Това е достапна

Тип: Регулатор На Напон
Број На Модел На: 2SA2042 A2042 2042
Состојба: Нови

Најдобрите понуди во категоријата