Мало + бесплатна испорака! Нови летото 2014 година. Девојки каубојска облека . памук фустан. Девојки летен фустан. Бебе девојки фустан.

Мало + бесплатна испорака! Нови летото 2014 година. Девојки каубојска облека . памук фустан. Девојки летен фустан.

DEN 224.88

Ново

Това е достапна

Дете НИ Големина: 2T, 3T, 4T, 5
Одделот За Името: Деца
Пол: Девојки
Број На Модел На: -
Вграден Градник: No
Бренд Име: АА&ZZ
Sleeve Стил: Редовни
Декорација: Лак
Шаблон Тип: Флорални
Sleeve Должина(cm): Без ракави
Јака: О Деколте
Стил: Бохемски
Силуета: А-Линија
Материјал: Памук
Фустани Должина: Колено-Должина
Пол: Девојки
Одделот За Името: Деца
Име: -
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата