DC 12V 20 Копче Матрица DIY Рамен Мембрана се Префрлите на Контрола од Тастатура Нови

DC 12V 20 Копче Матрица DIY Рамен Мембрана се Префрлите на Контрола од Тастатура Нови

DEN 215.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Прекинувачи
сертификација: CCC
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција: 1yera

Најдобрите понуди во категоријата