Нови 35Pcs 8*8*13cm Јасно Кутија/ Роденденски Подароци Кутија/Декоративни Кутија Свадба и Настани/ Display Кутии

Нови 35Pcs 8*8*13cm Јасно Кутија/ Роденденски Подароци Кутија/Декоративни Кутија Свадба и Настани/ Display Кутии

-90 %

DEN 709.44

Ново

Това е достапна

боја: Јасно
Подарок Кутија Големина: 8X8X13CM
Повод: Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема: Полна Боја
Број На Модел На: 8*8*13cm
Број на Компјутери: 35pcs
Материјал: ПВЦ

Најдобрите понуди во категоријата