совршен 36x24 маслото handpainted на платно Зимски Пејзаж

совршен 36x24 маслото handpainted на платно Зимски Пејзаж

-60 %

DEN 1439.76

Ново

Това е достапна

Тип: Масла
Рамка на режимот: Frameless Огледала
Рамка: No
Форма: Еден
Материјал: ткаенина ткаенина
Стил: Модерна
Медиум: Масло
Број На Модел На: ААА
Обликот: Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот: Yes
Техника: Рачно Насликани
Бренд Име: EASTCODE
Предмети: Пејзаж
Поддршка База: Платно
Calligraphy и сликарство тип: Платно Сликарство
Обликот: правоаголник

Најдобрите понуди во категоријата