(бесплатен превозот)553040 600mah литиум-јонска полимер батерија на квалитетот на стоката квалитетот на CE FCC ROHS сертификација орган

(бесплатен превозот)553040 600mah литиум-јонска полимер батерија на квалитетот на стоката квалитетот на CE FCC ROHS

-64 %

DEN 141.60

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: 553040
Бренд Име: Литар енергија на батеријата
Употреба: MP3 / MP4 Плеер
Батерија: Yes
Тип: батеријата пакет
Пакет: Yes
Услуга: Продавница гаранција
Батеријата Својства: оригиналниот
Тип: Li-полимер

Најдобрите понуди во категоријата