100pcs/Многу Модни Свадба Декорација Далечински Управувач Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини Светлина Со Батерија

100pcs/Многу Модни Свадба Декорација Далечински Управувач Водоотпорен Подводни LED Партија Чај Мини Светлина Со Батерија

DEN 4795.20

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: RGB Боја се Менува, бела, Топло Бела
боја: Јасно ABS Пластика
Стил: Новина
Е Батерии Вклучени: Yes
Тело Материјал: ABS
Извор На Светлина: LED Светилки
сертификација: CE,RoHS
Е Светилки Вклучени: Yes
Број На Модел На: KS-SB-003M
Тип На Батерија: CR2032
Е Батерии Се Потребни: Yes
Гаранција: 1 година
Употреба: празник
Извор На Енергија: Сува Батеријата
Бренд Име: KITOSUN
Напон: 6V
LED Бои За Опции: Бела, Топло бела, RGB Multicolor LED Сијалица
Производ големина: 3CM дијаметар, 2,2 СМ висок
Батеријата: 2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Пакување: 10pcs светла со еден далечински контролер
Апликации: цветни аранжмани, вазна, осветлување, и на други места што сакате
Траење На Батеријата: трае повеќе од 24hours
водоотпорен или не: Да, тоа е водоотпорен дизајн, Подводни led светло
Прилики: Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Име на производ: подводни led светла
Тип: Партијата & Декоративни Светилки

Најдобрите понуди во категоријата