1pair 7inch hi/lo Led светла со дење работи ангел око светло canbus анти треперење

1pair 7inch hi/lo Led светла со дење работи ангел око светло canbus анти треперење

DEN 2342.40

Ново

Това е достапна

TJ-Година: 1997,1999,2006,2000,2003,2005,2002,2004,1998,2001
Име На Модел: TA080
За Возило Брендови/Модел: Jeep
Материјал Тип: алуминиум pc
Објектот Тежина: 4.5kg
Бренд Име: ESYAUTO
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Специјални Функции: промена на бојата кога вртење
Тип На Објект: Светлата Собрание
Jeep Модел: TJ
Објектот Дијаметар: 7inch
моќност: 40W*2
Напон: 12v 24v
конектор: H4,H4 да H13
живот: повеќе од 30000hours
ангел боја на очите опција: Килибар
Тип На Објект: Ангел Очи
Lumens: висока зрачна 3600LM, ниска зрак 1800LM

Најдобрите понуди во категоријата