жените подарок 17INCH ЗЛАТО ЗАТВОРАЧ беспрекорна светлина AAAA 11-11.5 mm Природни јужна море вистински БЕЛ круг бисер ѓердани

жените подарок 17INCH ЗЛАТО ЗАТВОРАЧ беспрекорна светлина AAAA 11-11.5 mm Природни јужна море вистински БЕЛ круг бисер

-4 %

DEN 13920.00

Ново

Това е достапна

Главниот Камен Боја: Бела, Црна, Розова, Виолетова, Злато
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: HUARONGKANGYOU
Ѓердан Тип: Синџири Ѓердани
Бисер Форма: Совршено Круг
Должина: ability adjust
Метали Тип: Злато Позлатен
Бисер Тип: Слатководни Бисери
Обликотшема: Круг
Pendant Големина: Beautful подарок
Пол: Жените
Стил: Тренди
Материјал: бисер
Синџир Тип: Линк Синџир
Број На Модел На: ААА Накит за Подарок
14K ЗЛАТО кука кутија: Природен Бисер ѓердани ДОЛГО способност за прилагодување

Најдобрите понуди во категоријата