Моден Мини Накит Складирање Кутија Кожа Облекување Плоштадот Патна Торба Прстен Earring Мала Кутија За Складирање,Преносни Остатоци Складирање Кутија

Моден Мини Накит Складирање Кутија Кожа Облекување Плоштадот Патна Торба Прстен Earring Мала Кутија За Складирање,Преносни

-20 %

DEN 403.20

Ново

Това е достапна

Големина: S
Тип: Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име: changbvss
Обликот: Плоштад
Решетки Количина: 5
Производот: накит кутија
Функција: Еко-Пријателски
Број На Модел На: SNH014
Стил: Јапонија Стил
Капацитет: 5-8 парчиња на бонбони Алпите
Употреба: накит
Материјал: кожа
Техника: PU
Спецификација: 11.2*11.2*4.7cm
Оптоварување: 60g
Име: Мали накит складирање кутија
боја: 2 бои
квалитет: Добар квалитет
Бесплатен превозот : Yes

Најдобрите понуди во категоријата