Калено Стакло Филм Екран Заштитник за Samsung Galaxy S 10.5 T800 T805 Анти-нула Заштитна Фолија + Чистење Брише

Калено Стакло Филм Екран Заштитник за Samsung Galaxy S 10.5 T800 T805 Анти-нула Заштитна Фолија + Чистење Брише

DEN 251.76

Ново

Това е достапна

Употреба: PDA
Материјал: калено стакло
Бренд Име: dolmobile
Количина: 1 пакет
Компатибилен Бренд: За Samsung
Пакет: NO
Карактеристики: Ултра Јасно

Најдобрите понуди во категоријата