Нови Професионални Алуминиум Gimbal Tripod Главата За Тешки Telephoto dslr фото Објективот на Камерата Панорамски 360 Вртливата Tripod Глава до 10KG

Нови Професионални Алуминиум Gimbal Tripod Главата За Тешки Telephoto dslr фото Објективот на Камерата Панорамски

-12 %

DEN 3672.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: gimbal tripod глава
Материјал: Алуминиум
Пакет: Yes
Бренд Име: CR CUREFOTO
Глава тип: gimbal глава
Нето Тежина : 1400g
Макс Loding: 10KG
Дното Интерфејс: 3/8 инчи Завртка
интерфејсот на камерата: 1/4 завртка
Хоризонталната Скала: 360°
Материјал: Премиум алуминиум легура
За Да Се Вклопи: Telephoto dslr фото Објективот на Камерата
Тип: Професионална Камера Gimbal Глава

Најдобрите понуди во категоријата