Бренд Прецизност 7KG 1g Електронски Кујнски Ваги Преносни Дигитални Џеб Исхрана Скала Лабораторија Рамнотежа на Тежината Со Сад

Бренд Прецизност 7KG 1g Електронски Кујнски Ваги Преносни Дигитални Џеб Исхрана Скала Лабораторија Рамнотежа на Тежината

-84 %

DEN 134.16

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: B09
Дисплеј Тип: LCD
Капацитет: 7KG
Точноста: 1G
Големина: 165*128*32mm
Напојување: 2*ААА
Бренд Име: WEIHENG
Тип: кат скала
Номинална Оптоварување: 7KG

Најдобрите понуди во категоријата