35-51mm прилагодлива големина,273kg алуминиум светлина менгеме кука за цевка/цевки

35-51mm прилагодлива големина,273kg алуминиум светлина менгеме кука за цевка/цевки

DEN 2157.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Фаза Осветлување Ефект
Стил: DMX Фаза Светлина
Повод: Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На: мега менгеме

Најдобрите понуди во категоријата