3X8mm Мода Lapis lazuli Abacus DIY Монистра Додатоци Занаети Лабава Монистра Природен Камен Жените Накит што Жените Подароци 15inch

3X8mm Мода Lapis lazuli Abacus DIY Монистра Додатоци Занаети Лабава Монистра Природен Камен Жените Накит што Жените

-28 %

DEN 165.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Надворешниот Дијаметар: 3mm
Бренд Име: YOUCAIHUA
Материјал: Камен
Број На Модел На: YCH0227
Објектот Тежина: 0.08
Објектот Форма: Тркалезна Форма
is_customized: Yes
Надворешниот Дијаметар: 3X8mm
боја: Сина
Објектот Форма: abacus
Материјал: Камен

Најдобрите понуди во категоријата