1PC 110V/220V PS-10T 70W 2L Ултразвукови чистење на машини коло делови лабораторија cleaner/електронски производи, итн

1PC 110V/220V PS-10T 70W 2L Ултразвукови чистење на машини коло делови лабораторија cleaner/електронски производи,

-100 %

DEN 1090.56

Ново

Това е достапна

боја: со кошница, без кошница
Бренд Име: ZJMZYM
сертификација: CE
Пареа Времетраење: 25-30 минути
Број На Модел На: PS-10T
Моќност (W): 70W
Вода Недостиг На Алармот: No
Тип: Ултразвукови Почиста
Напон (V): 110V/220V
Капацитет: 2 L
Број На Производ: G228
моќност: ГЛОБАЛНА НАПОЈУВАЊЕ ЗА AC100-120V AC220-240V 50/60HZ
тајмер: 1-30 минути дигитално
Резервоарот Материјал: Нерѓосувачки Челик SUS304
чистење на барабан: staines челик
Ултразвучно Моќност (W): 70W, 1 парчиња на тресат главата
Топлинска моќ: NO
Нето тежина: 1.6 KG
со настава на англиски јазик: Yes
Пакет Големина: 260*260*290mm( L x W x H )

Најдобрите понуди во категоријата