Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Inspiron 14 3420 P22G P33G 14R 5420 SE 7420 Лаптоп

Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Inspiron 14 3420 P22G P33G 14R 5420 SE 7420 Лаптоп

DEN 302.88

Ново

Това е достапна

Стандард: Руски Стандард
Број На Модел На: 14 3420 P22G P33G 14R 5420 SE 7420
Компатибилен Бренд: DELL
Бренд Име: Acootina
Состојба: Бренд Нови
Гаранција: 1 година
квалитет: Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот: Слободен Испорака по пошта/ePacket

Најдобрите понуди во категоријата