2 во 1 брзо ослободување чак за воздух алатки, погоден за ЕУ & НИ adaptors, брз адаптер, друг крај е 1/4 NPT женски навој

2 во 1 брзо ослободување чак за воздух алатки, погоден за ЕУ & НИ adaptors, брз адаптер, друг крај е 1/4 NPT женски

DEN 285.60

Ново

Това е достапна

is_customized: Yes
DIY Материјали: Дрво
Тип: Други
Бренд Име: KATJASKY

Најдобрите понуди во категоријата