HOSINGTECH - ID:4mm OD:10мм Нови Силикони Вакум Црево /Цевка Силикони Цевка 50M

HOSINGTECH - ID:4mm OD:10мм Нови Силикони Вакум Црево /Цевка Силикони Цевка 50M

-90 %

DEN 888.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Воздухот Дози
Име На Модел: SV-4*10
Frequence Опсег: Универзална
Објектот Ширина: 00inch
Модел Година: Универзална
Поставување на Возило: турбо, интеркулер
Материјал Тип: 100% чисто силиконски
Објектот Висина: 00inch
Автомобил Производител: Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Специјални Функции: ладење, tunning
Објектот Должина: 00inch
Објектот Тежина: 4.5kg
Име На Компанија: HOSINGTECH
Место на Потекло: Xiamen,CN
Материјал Тип: силиконски црева
ID: 4mm
OD: 10мм
Дебелина: 3мм
боја: Сина
Должина: 50m
Првиот Клучен Збор: силиконски вакум црево
Вториот Клучен Збор: вакуум силиконски црева

Најдобрите понуди во категоријата