10PC 2.0x10.5x3.175mm Карбид крајот мелница PCB мелење машина CNC машина мини вежба малку Волфрам Карбид рутер PCB routering алатка

10PC 2.0x10.5x3.175mm Карбид крајот мелница PCB мелење машина CNC машина мини вежба малку Волфрам Карбид рутер PCB

DEN 263.76

Ново

Това е достапна

Дијаметар: 2.0 mm
Тип: Крајот Мелница
Материјал: Волфрам Кобалт Легиран
Вкупна Должина: 38.1 mm
Број На Модел На: YZ3-T2.0
Обложување: он-обложени

Најдобрите понуди во категоријата