30W рефлектори Предводена од поплави светлина rgb проектор Свадба градина светла водоотпорен LED боја промена на вниманието отворено осветлување

30W рефлектори Предводена од поплави светлина rgb проектор Свадба градина светла водоотпорен LED боја промена на вниманието

-84 %

DEN 4243.20

Ново

Това е достапна

Емитуваат Боја: Променливи, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: 30W
Тип На Објект: Поплави Светла
Заврши: Полиран Хром
сертификација: CCC,CE,FCC,RoHS
База Тип: Оптоварување
Стил: Современа
Напон: 110-240V
Тело Материјал: Алуминиум
Повод: Надворешниот Ѕид
Извор На Енергија: AC
Е Светилки Вклучени: Yes
Извор На Светлина: LED Светилки
Заштита Ниво: IP65
Број На Модел На: рефлектор led
Бренд Име: Aixy

Најдобрите понуди во категоријата