2017 Плус големина 36-48 Мажите Станови Чевли Вистинска Кожа љубители на Повик Чипка-Up Фустан Оксфорд Мода Traval Возење Удобни Чевли

2017 Плус големина 36-48 Мажите Станови Чевли Вистинска Кожа љубители на Повик Чипка-Up Фустан Оксфорд Мода Traval

-60 %

DEN 1728.00

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: секојдневен чевли
Број На Модел На: топла нови стилови чевли висок квалитет на мажите чевли-201603021400
Затворање Тип: Чипка-Up
Outsole Материјал: Гума
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип: Oxfords
Горниот Материјал: Вистинска Кожа
Обвивка Материјал: Памук Ткаенини
Insole Материјал: Латекс
Шаблон Тип: Крпеница
Горниот Вистински Тип На Кожа: Кравја Кожа
Функција: Дише
Сезоната: Пролет/Есен
Сезоната: пролет,лето,есен,зима
Стил: повик ,спорт ,мода,британски,Бизнис,се облекуваат
корисникот: мажи,мажи,човекот,човек,адвокатско,машки
боја: Црна,Црвена
ЕУР големина: 38 39 40 41 42 43 голема големина 44 45 46 47 48
НИ Големина: 6 6.5 7 8 8.5 9.5 10 плус големина 11 12 13 14

Најдобрите понуди во категоријата