0.33 mm цел Екран Анти Шпионски Приватност Калено Стакло За Apple iPhone 7 Екран Заштитник Стакло Филм На За iPhone 8 6S 6 Плус 9H

0.33 mm цел Екран Анти Шпионски Приватност Калено Стакло За Apple iPhone 7 Екран Заштитник Стакло Филм На За iPhone

-70 %

DEN 107.76

Ново

Това е достапна

боја: За iPhone 6, За iPhone 6 Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус
Материјал: Бела
Употреба: Мобилен Телефон
Карактеристики: Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Анти-Отсјај
Компатибилен iPhone Модел: iPhone 8 Плус,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 8,iPhone 7 плус,iPhone 6,iPhone 7
Со Мало Пакет: No
На работ на работ Покриеност: Yes
Пакет: Yes
Тип: Пред Филмот
Бренд Име: Mornrise
Компатибилен Телефон Бренд: Apple iPhone
Компатибилен Модел: за iphone 7 калено стакло
Заштита: Full screen заштита
Тврдост: 8~9H
боја: Бела, Црна
Дебелина: 0.3 mm
Функција: Анти Шпионски
Материјал: калено стакло
Edge: 2.5 D Круг Работ

Најдобрите понуди во категоријата