Висок Квалитет 3 Слоеви Куршум Форма Билни Цигара Со Тутун Мелница Чад Дробилката Рака Милер -15

Висок Квалитет 3 Слоеви Куршум Форма Билни Цигара Со Тутун Мелница Чад Дробилката Рака Милер -15

-70 %

DEN 119.52

Ново

Това е достапна

Тип: милс
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
сертификација: CE / ЕУ
Материјал: Метал
Број На Модел На: M6003074
Мелници Тип: тутун мелница
Метал Тип: Легура

Најдобрите понуди во категоријата