Сите видови на накит наоди снабдувач Суровини месинг боја жица tumbleweed монистра рачно изработени 22mm

Сите видови на накит наоди снабдувач Суровини месинг боја жица tumbleweed монистра рачно изработени 22mm

DEN 2808.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Метал
Надворешниот Дијаметар: 22mm
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Објектот Тежина: 5.71g
Број На Модел На: HT128
meterial: Дувачкиот
Обликот: Тркалезна Форма
боја: може да се галвански како ви се допаѓа
Место на Потекло: Кина (Копно)
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата