2 Боја Против Лизгање Гел TPU Тенок Мека Случај Задниот Поклопец За Xiaomi mi4c mi4i ми 4i ми 4c Мобилен Телефон Гума, силикони Случаи

2 Боја Против Лизгање Гел TPU Тенок Мека Случај Задниот Поклопец За Xiaomi mi4c mi4i ми 4i ми 4c Мобилен Телефон Гума,

DEN 47.52

Ново

Това е достапна

Мало Пакет: No
Функција: Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд: xiaomi
Тип: Монтиран Случај
Карактеристики: Силиконски Случај
дизајн: Обична
Бренд Име: снег welkin
дизајн: S линија Tpu Мека Корица
боја: Црна, Бела Сина, Црвена Розова Сива Јасно Виолетова
Времето на Пазарот: 2016 Година Нови
Пад на превозот: Поддршка
Функција: Совршено го Заштитите вашиот телефон форма нечистотија, гребење и штети
квалитет: Висок Квалитет На+++++

Најдобрите понуди во категоријата