16 18 20mm 3pcs Хривнија Абразивни Алатки Ахат Jade Прстен Хривнија Полирање Мелење Главата 6mm месо тело Дијамант Кружни Emery Тркала

16 18 20mm 3pcs Хривнија Абразивни Алатки Ахат Jade Прстен Хривнија Полирање Мелење Главата 6mm месо тело Дијамант

DEN 455.52

Ново

Това е достапна

боја: 16mm 18mm 20mm
Број На Модел На: 16x9mm + 18x9mm + 20x11mm
is_customized: Yes
DIY Материјали: Металугрија
Бренд Име: FGHGF

Најдобрите понуди во категоријата