DHS МОЌ.G13 PG13 СТР 13 СТР.13 Моно-Јаглерод ИСКЛУЧУВАЊЕ++ Тенис на Маса Ножот за Пинг-Понг Рекет

DHS МОЌ.G13 PG13 СТР 13 СТР.13 Моно-Јаглерод ИСКЛУЧУВАЊЕ++ Тенис на Маса Ножот за Пинг-Понг Рекет

-50 %

DEN 959.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: DHS
Број На Модел На: МОЌ.G 13
Тежина: Heavy Tip Light Handle (Offensive)
дното: 2+GC+2
Baseboard Слој Број: 2+GC+2
Гума: без гума, само сечилото
Контрола Средства: Долго(Shakehand)-FL; penhold(краток рачка)-CS
Тежина: about 88g±5g
Дебелина: за 5.8 mm±0.2 мм
Продавница број: SX0001064

Најдобрите понуди во категоријата