Мини Стакло Занаети Шишиња, Тегли Со Плута Празни Мал кои Сакаат Шише Декорација Занаети Стаклени Ампули Тегли Подарок 100pcs Бесплатен Превозот

Мини Стакло Занаети Шишиња, Тегли Со Плута Празни Мал кои Сакаат Шише Декорација Занаети Стаклени Ампули Тегли Подарок

DEN 768.00

Ново

Това е достапна

Стил: Занаети Шишиња, Тегли
Бренд Име: Jarvials
Регионален Функција: Кина
Материјал: Стакло
Тема: Маскота
Капацитет: 5ml 13ml
боја: Транспарентен Јасно Шишиња
Користење на: Стаклени Ампули Тегли
Corks: Стаклени Шишиња Со Corks
Празен: Мини Шишиња
Тип: Мал Шише
транспарентен јасно: Мали Тегли
Име: Занаети Шишиња, Тегли
Стакло Занаети: Подарок шишиња

Најдобрите понуди во категоријата