Нова Мода Жените Танц Ballroom Самба Костим 3pcs Сет со Ѓердан Ракави Sequins латинска Ballroom Танцува Танго Фустани

Нова Мода Жените Танц Ballroom Самба Костим 3pcs Сет со Ѓердан Ракави Sequins латинска Ballroom Танцува Танго Фустани

-88 %

DEN 883.20

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL
Танц Тип: Латински јазик
Материјал: Lycra,Свила,Лен,Вистинска Кожа,Rayon,Микрофибер,Кашмир,Најлон,Бамбус Влакна,Акрилик,Модални,Полиестер,Spandex,Ацетат,Памук,Viscose,Polyethersulfone
Пол: Жените
Бренд Име: ЈИ NA ШЕН ВУ
Број На Модел На: XX-011
Стил: латинска танц облечи
Објектот се вклучени: фустан, ѓердан, ракави
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја: Црвена, црна, royalblue, fuchsia
Танц Тип: Латински јазик
Перница: No
Големина: S, M, L, XL

Најдобрите понуди во категоријата