Везана,DIY DMC 14CT Unprinted Крстот бод,Смета Везови Крст-бод Колекции поставите Коњ и Магаренце дома направени уметност Шема

Везана,DIY DMC 14CT Unprinted Крстот бод,Смета Везови Крст-бод Колекции поставите Коњ и Магаренце дома направени уметност

-10 %

DEN 1434.24

Ново

Това е достапна

Крстот Бод Ткаенина КТ број: 14CT unprinted
Стил: Европа
Бренд Име: Златна Panno
Шаблон Тип: Сценско
Материјал: 100% Памук
Тип: Пакет
Употреба: Слики
Рамка: No
Платно Пакување Метод: Укината
Надворешното Пакување: ПП торба
Поставете Тип: Везана / Крст Бод
Тема: Коњ и Магаренце
Ткаенина Тип: Памук
Е Прилагодена: Yes
Крстот Бод Ткаенина КТ број: 14CT unprinted
Употреба: Домаќинство Essentials/Декорација
Моделот Големина: За 58.1 x 40.3 cm
Надворешното Пакување: ПП торба
Diy Крстот Бод: DMC Крстот Бод

Најдобрите понуди во категоријата