Рака Насликани се Прилагодите на Нафта Сликарство Големи Декоративни Ѕид Уметност Слика за Дневна Соба Карловиот мост во Прага Дома Декор

Рака Насликани се Прилагодите на Нафта Сликарство Големи Декоративни Ѕид Уметност Слика за Дневна Соба Карловиот

-80 %

DEN 3720.00

Ново

Това е достапна

Големина (Инчен): 36x48, 40x60, 40x80, 48x72, 30x40
Материјал: Платно
Тип: Масла
Бренд Име: Уметност Патот
Стил: Realist
Поддршка База: Платно
Обликот: правоаголник
Рамка: No
Форма: Еден
оригиналниот: No
Техника: Рачно Насликани
Број На Модел На: AR1112
Медиум: Масло
Предмети: Пејзаж
Рамка на режимот: Без рамка
Големина: Customize
Пакет: навивам

Најдобрите понуди во категоријата