Бренд нови оригинални 24.0 Инчен LCD Панел LM240WU7-SLB3 LM240WU7 SLB3 LCD Дисплеј

Бренд нови оригинални 24.0 Инчен LCD Панел LM240WU7-SLB3 LM240WU7 SLB3 LCD Дисплеј

-80 %

DEN 6720.00

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: LM240WU7-SLB3
Тип: TFT
Панел Тип: a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина: 24.0 Инчен
Резолуција: 1920*1200
Display mode: S-IPS, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста: 400 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот: 1000
Екранот Бои: 16.7 M(6-бит+FRC)
Сигнал Интерфејс: LVDS (2ch,8-битна)
Влезен Напон: 3.3 V (Typ.)
Панел Модел: LM240WU7-SLB3

Најдобрите понуди во категоријата