CE Сведочеа 18V 2.0 Ah NI-CD Замена Батерија За Makita 6349D 6390D 8390D 8391D 8443D 8444D JR180D

CE Сведочеа 18V 2.0 Ah NI-CD Замена Батерија За Makita 6349D 6390D 8390D 8391D 8443D 8444D JR180D

-88 %

DEN 1142.16

Ново

Това е достапна

Номиналниот Капацитет: 2200MAH
Бренд Име: ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Поставете Тип: Само Батерии
Тип: Ni-CD
Број На Модел На: 47
Замена На Батеријата: Yes
Пакет: Пакет 1
Батеријата Број: 1
Големина: 18V
Замена На Батеријата: Yes

Најдобрите понуди во категоријата