5pcs/bijoux цвет сребро шарм приврзоци со кристално за diy накит изработка на рачно изработени трговија на големо GW Мода накит X197

5pcs/bijoux цвет сребро шарм приврзоци со кристално за diy накит изработка на рачно изработени трговија на големо

DEN 1551.36

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Шарм
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Класичен
Број На Модел На: X197
Бренд Име: GW
Шарм Тип: Цвеќиња
Метали Тип: Сребро.
Материјал: 925 Sterling silver
Употреба: Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Пакет: 1 компјутер/пластична кеса
Материјал: вистински 925 sterling silver
објектот стил: Европската Бренд Шарм
Објектот Статус: FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
испорака: Бесплатен Превозот преку Кина, Воздухот Mail
Земја на потекло: Кина,Yiwu
Применливи повод: Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Годишнината ден подарок
Применливи Толпата: Жени, Љубовници, Деца, Сестра, Сопруга, Девојка

Најдобрите понуди во категоријата