Задните Блок Издише Фитинзи Plug M28 да 10AN За Интегра Фати Може да B16 B18c GSR ITR B18b-апарат TK-FT001-AN10

Задните Блок Издише Фитинзи Plug M28 да 10AN За Интегра Фати Може да B16 B18c GSR ITR B18b-апарат TK-FT001-AN10

DEN 37.68

Ново

Това е достапна

Име На Модел: EP-FT001-AN10
Објектот Дијаметар: 00inch
Зафатнина: сите
Специјални Функции: Универзална
Објектот Должина: 00inch
Објектот Висина: 00inch
Бренд Име: TANSKY
Надворешни Тестирање И Сертификација: ISO9001
Материјал Тип: Алуминиум
Тип На Објект: Гориво Снабдување & Третман
Објектот Ширина: 00inch
Година: сите
Објектот Тежина: 0.15kg
Нема. на Цилиндри: сите
Дел Бр.: EP-FT001-AN10
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата