W0113 30 MM дрвени копчиња multicolor 60pcs Effeil кула печатени Мода копчето 4 дупка материјали за шиење

W0113 30 MM дрвени копчиња multicolor 60pcs Effeil кула печатени Мода копчето 4 дупка материјали за шиење

DEN 160.32

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Копчиња
Декорација: Никој
Функција: Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника: Сликарство
Материјал: Дрво
Копчето Тип: 4-Дупки Копчето
Обликот: Круг
Стил: Flatback
Број На Модел На: W0113
Бренд Име: ZOTFEL

Најдобрите понуди во категоријата