Dispalang 3D шарени виножито печати патување додатоци за 18-30 инчен патнички куфер еластична водоотпорен bagage заштитник опфаќа

Dispalang 3D шарени виножито печати патување додатоци за 18-30 инчен патнички куфер еластична водоотпорен bagage заштитник

-40 %

DEN 513.36

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L
Бренд Име: Dispalang
Главен Материјал: Полиестер
Шаблон Тип: Геометриски
Патување Додатоци: багаж маска
Материјал Состав: 97%полиестер+3%spandex
Број На Модел На: S/M/L
Објектот Висина: 48inch
Објектот Должина: 66inch
Објектот Тежина: 0.2kg
Објектот Ширина: 2inch
Тип На Објект: Патување Додатоци
куфер: 18-30 Инчен Куфер Торба
Водоотпорен: Yes
Пакување: на polybag за секое парче
Функција: Dustproof / отпорно на Гребење
Стил: Мода/капаци
По продажба на Услуги: 1 да 1 Услуга Понудена
Материјал Состав: Полиестер & Spandex
Се потенцира : Разубават Вашиот Куфер, Повеќе Лесно Препознатлив
превозот: брзо и безбедно
Патување Додатоци: Пакување Организаторите

Најдобрите понуди во категоријата