Сини Кристал Циркон 925 Фунта Сребрен Прстен Убава Накит Големина 5 6 7 8 9 10 11 12 F1542

Сини Кристал Циркон 925 Фунта Сребрен Прстен Убава Накит Големина 5 6 7 8 9 10 11 12 F1542

-2 %

DEN 479.52

Ново

Това е достапна

Прстен Големина: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол: Жените
Материјал: Кристално
Повод: Партија
Стил: Тренди
Обликотшема: Срцето
Број На Модел На: F1542
Прстени Тип: Коктел Прстен
Поставување Тип: Рамки Поставување
Површината Ширина: 6mm
Функција: Повик За Потсетникот
Компатибилност: Сите Компатибилен
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: Weinuo
Метали Тип: Сребро.

Најдобрите понуди во категоријата