Управувачот За Велосипед 1 Пар Планински Велосипед Се Справи Со Бар Зафат Handlebar Приклучоци Завршува Nonslip Патот Велосипед Велосипед Делови Додатоци

Управувачот За Велосипед 1 Пар Планински Велосипед Се Справи Со Бар Зафат Handlebar Приклучоци Завршува Nonslip Патот

-48 %

DEN 84.96

Ново

Това е достапна

менгеме дијаметар: 22.6 - 25мм
is_customized: Yes
Број На Модел На: велосипед се справи со бар костец
Употреба: Планински Велосипеди
Ширина: 300 - 400mm
Компоненти: контрола
Бренд Име: ROBESBON
Тип: Гума Велосипед Се Справи Со Маска
Материјал: против пролизгување TPR гума + алуминиумски
Објектот: Гумена Рачка Бар Зафат

Најдобрите понуди во категоријата