18x25mm овална шема стакло cabochon,се меша модерна дама слики,рамен грб,дебелина 6mm,продаваат 20pcs/многу-C4546

18x25mm овална шема стакло cabochon,се меша модерна дама слики,рамен грб,дебелина 6mm,продаваат 20pcs/многу-C4546

DEN 102.48

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: накит наоди
Објектот Ширина: 1inch
Накит Наоди Тип: Изолација
Производ Карактеристики: стакло cabochon
Објектот Должина: 1inch
Материјал: Стакло
Бренд Име: rosebeading
Објектот Дијаметар: 1inch
Број На Модел На: C4546
Објектот Висина: 0.65cm
Објектот Тежина: 120g
Материјал: Стакло
Големина: 18x25mm овална
боја: Јасно

Најдобрите понуди во категоријата